3D skenujeme a tiskneme

Pokud nějaký díl do motocyklu nemůžete sehnat nebo je nedostupný, máme řešení! Motorkám rozumíme a naše 3D tiskárny nám pomáhají vyrobit náhradní díly na míru (nebo prototypy pro výrobu) a to přímo v naší garáži.

Tiskneme pravidelně ozubená kolečka do pohonů, vrtulky, sací filtry, košíčky na filtry, páčky, palivová víčka, držáky, objímky, klemy a podobné.

Pro zastánce originality tiskneme designové moto doplňky a příslušenství na míru (boxy, blatníky, držáky, loga, nápisy, kryty, klíčenky. Jednoduše nás poptejte.

Náhled masky světla v rendru
blatník
blatník vyrobený na 3D tiskárně
3D projekt

3D tiskárna zastoupí původní díly

3D tiskárny nám hlavně pomáhají s výrobou originálních kovových dílů pro přestavby. Vytiskneme 3D prototyp, který vyzkoušíme přímo na motocyklu a ten pak poslouží jako vzorek pro kovovýrobu.

OTEVŘÍT GALERII

3D TISK A SCAN

Jak výroba 3D dílů probíhá

Pro 3D tisk potřebujeme mít perfektní tiskový soubor. To je základ každého 3D tisku. Můžete nám jej dodat nebo tiskový soubor lze připravit dle fyzické předlohy. Stačí donést fyzický vzorek (i poškozený, ulomený např.) a my si jej naskenujeme nebo překreslíme do počítače. Za pár hodin můžeme tisknout. Samotná doba 3D tisku záleží na velikosti a použitém materiálu pro tisk.

RYCHLÉ KONTAKTY

KDE SÍDLÍME