Přestavby - pozadí

Renovace dílů nebo celých motorek

Máte v garáži starej kousek, kterýho se odmítáte zbavit a ještě byste na něm rádi zažili neskutečnou jízdu? Co takhle mu vdechnout novej život? Nebo chcete zrenovovat jen některý díly? Dejte nám vědět, probereme časový i finanční možnosti.

KOMPLETNÍ RENOVACE

Honda XL 600

Dakarská legenda, jaká se dneska vidí hodně zřídka. Majitelé odmítají takové modely prodat. Je to vylepšená verze staré Hondy, kterou firma v 80. letech připravila coby odpověď na nové provedení stroje Yamaha XT. Na dálkových závodech slavila tahle kráska mnoho úspěchů. Dali jsme jí kompletní péči a jsme z ní úplně nadšení. 

Tovární označení

Honda XL 600 L

Objem motoru

591 ccm

Rok výroby

1987

ZAJÍMAVOSTI

  • závodní typ k nesehnání

OHLASY MOTORKÁŘŮ

Na Martina jsem dostal kontakt od kamaráda kvůli servisu mojí KTM 950. Rychlost servisu už od první komunikace až po opravu mě příjemně překvapila. Už v průběhu opravy jsem věděl z telefonátů i fotek, kde je problém, kolik to bude stát a kdy to bude hotové. Když jsem si pro motorku přijel, potěšilo mě, že byla nádherně naleštěná (tak jsem ji tam rozhodně nedával) a zvuk byl úplně jiný než jsem byl zvyklý. Martin mi vysvětlil vše, co jsem potřeboval vědět. Cena seděla přesně dle domluvy. Po prvních pár metrech na motorce jsem nelitoval ani jediné koruny. Byl to jiný stroj, o několik levelů výš. Svoji KTM budu vozit výhradně do servisu Throttle Punks, protože vím, že jí tam dají maximum.

Ke klukům jsem jezdil už na Kladno. Oceňuji u nich přátelský přístup, poctivost a pro mě až nepochopitelnou chuť do práce. Se vším pomůžou, poradí, případně zařídí. Aby toho nebylo málo, mají teď nově v Libni opravdu pěknou dílnu a zázemí. Myslím, že zaslouží podporu a určitě stojí za návštěvu.

Tento Moto Servis je unikátní a výjimečný. Tady se nemluví, ale maká. Ten, kdo na tvé motorce dělá, je magor do motorek, žije tím a neudělá nic, co by jí uškodilo. Jestli jsi ale ten typ člověka, který servisu nevěří a umí to zaručeně lépe, jen nemá kde, tak tady jsi taky na správném místě. V „zašívárně“ najdeš prostor, kde jim eventuálně můžeš ukázat, jak se to dělá.

Potřeboval jsem kompletně zrenovovat svou „raritku“, tak jsem ji svěřil do rukou Throttle Punks. Není to obyčejný servis, ale lázně pro motorky a jejich páníčky. Profesionální přístup, přesně daný harmonogram i cena, konzultace ve dne, v noci. Starali se o mou motorku, jako o vlastní. A taky i o mě. Je vidět, že pro kluky z TP servisovat motorky není jen práce, oni to dělají s radostí a nadšením. Motorky jsou jejich životní náplní. Můžu jen doporučit a těším se na další společné akce.

KOMPLETNÍ RENOVACE

Honda XLV 750R

Když se nám ozval majitel, jestli bychom ji nechtěli renovovat, málem jsme vyprdli čápa! Takový mašiny už skoro vůbec nejsou k sehnání. Zub času se na motorce sice až tak moc nevyřádil, ale renovace zabrala téměř rok. Rozebrali jsme ji do posledního šroubku, všechny díly jsme kompletně renovovali, některý jsme museli sehnat, pak jsme měli probdělé noci kvůli vychytání barev na nádrži a bočních plastech... no ale nakonec jsme to celý složili dohromady. Takový poklad stojí za to renovovat, zvlášť když jeho cena roste.

Tovární označení

Honda XLV 750R

Objem motoru

749 ccm

Rok výroby

1986

ZAJÍMAVOSTI

  • předchůdce legendární Honda Africa Twin
  • v České republice je téměř nemožné zakoupit zachovalý kus v originálním stavu
  • dvouválec/čtyřtakt

Mám motorku či díly k renovaci

RYCHLÉ KONTAKTY

KDE SÍDLÍME