Přestavby - pozadí

Renovace motorek

Máš v garáži starej kousek, kterýho se odmítáš zbavit a ještě bys na něm rád zažil neskutečnou jízdu? Co takhle mu vdechnout novej život? Dej nám vědět, probereme časový i finanční možnosti a když budeš chtít, můžeš se na renovaci podílet osobně.

KOMPLETNÍ RENOVACE

Honda XL 600

Dakarská legenda, jaká se dneska vidí hodně zřídka. Majitelé odmítají takové modely prodat. Je to vylepšená verze staré Hondy, kterou firma v 80. letech připravila coby odpověď na nové provedení stroje Yamaha XT. Na dálkových závodech slavila tahle kráska mnoho úspěchů. Dali jsme jí kompletní péči a jsme z ní úplně nadšení. Motorku nám majitel zapůjčil taky na showroom, tak se přijď podívat. Rádi ti povíme víc.

Tovární označení

Honda XL 600 L

Objem motoru

600 ccm

Rok výroby

1987

ZAJÍMAVOSTI

  • závodní typ k nesehnání
  • máme ji k vidění v Throttle Punks

OHLASY MOTORKÁŘŮ

Na Martina jsem dostal kontakt od kamaráda kvůli servisu mojí KTM 950. Rychlost servisu už od první komunikace až po opravu mě příjemně překvapila. Už v průběhu opravy jsem věděl z telefonátů i fotek, kde je problém, kolik to bude stát a kdy to bude hotové. Když jsem si pro motorku přijel, potěšilo mě, že byla nádherně naleštěná (tak jsem ji tam rozhodně nedával) a zvuk byl úplně jiný než jsem byl zvyklý. Martin mi vysvětlil vše, co jsem potřeboval vědět. Cena seděla přesně dle domluvy. Po prvních pár metrech na motorce jsem nelitoval ani jediné koruny. Byl to jiný stroj, o několik levelů výš. Svoji KTM budu vozit výhradně do servisu Throttle Punks, protože vím, že jí tam dají maximum.

Ke klukům jsem jezdil už na Kladno. Oceňuji u nich přátelský přístup, poctivost a pro mě až nepochopitelnou chuť do práce. Se vším pomůžou, poradí, případně zařídí. Aby toho nebylo málo, mají teď nově v Libni opravdu pěknou dílnu a zázemí. Myslím, že zaslouží podporu a určitě stojí za návštěvu.

Tento Moto Servis je unikátní a výjimečný. Tady se nemluví, ale maká. Ten, kdo na tvé motorce dělá, je magor do motorek, žije tím a neudělá nic, co by jí uškodilo. Jestli jsi ale ten typ člověka, který servisu nevěří a umí to zaručeně lépe, jen nemá kde, tak tady jsi taky na správném místě. V „zašívárně“ najdeš prostor, kde jim eventuálně můžeš ukázat, jak se to dělá.

Potřeboval jsem kompletně zrenovovat svou „raritku“, tak jsem ji svěřil do rukou Throttle Punks. Není to obyčejný servis, ale lázně pro motorky a jejich páníčky. Profesionální přístup, přesně daný harmonogram i cena, konzultace ve dne, v noci. Starali se o mou motorku, jako o vlastní. A taky i o mě. Je vidět, že pro kluky z TP servisovat motorky není jen práce, oni to dělají s radostí a nadšením. Motorky jsou jejich životní náplní. Můžu jen doporučit a těším se na další společné akce.

KOMPLETNÍ RENOVACE

Jawa Pionýr

Tenhle nesmrtelnej symbol socialismu a dětství spousty z nás, stál několik dlouhých let v garáži. Zub času se na motorce slušně vyřádil, renovace zabrala pěknejch pár týdnů. Rozebrali jsme ji do posledního šroubku, všechny díly jsme kompletně renovovali a zase to celý složili dohromady. Takový poklady naší historie jsou každopádně čím dál víc v oblibě a jejich cena roste.

Tovární označení

Jawa Pionýr 21

Objem motoru

50 ccm

Rok výroby

1974

ZAJÍMAVOSTI

  • exkluzivní edice z první serie
  • máme ji k vidění v Throttle Punks (do konce února 2021)

Mám motorku k renovaci

RYCHLÉ KONTAKTY

KDE SÍDLÍME