Myčka a praní - pozadí

Myčka

Nevoz špínu domů. V Throttle Punks si můžeš jako náš zákazník umýt mašinu a pořádně si ji vypucovat profi čistící a pečující kosmetikou, kterou si u nás můžeš zakoupit.

Motomyčka

PROFESIONÁLNÍ MYČKA

Motomyčka bez starostí

Co by to bylo za dílnu, kdyby sis tam nemohl umýt mašinu. Ať už jdeš na servis nebo do Zašívárny, stačí říct a pustíme tě k tomu. Ceník najdeš dole. A když se domluvíme, třeba ji vydrbeme za tebe.

MOTO WELLNESS

Čistá jezdí líp

To není jen známý motorkářský motto, to je léty ověřená praxe. Proto dopřej svý mašině nejen řádnej servis, ale taky pořádnou wellness péči. U nás pořídíš ověřený přípravky, kterými si svoji mašinu můžeš vypulírovat.

OHLASY MOTORKÁŘŮ

Na Martina jsem dostal kontakt od kamaráda kvůli servisu mojí KTM 950. Rychlost servisu už od první komunikace až po opravu mě příjemně překvapila. Už v průběhu opravy jsem věděl z telefonátů i fotek, kde je problém, kolik to bude stát a kdy to bude hotové. Když jsem si pro motorku přijel, potěšilo mě, že byla nádherně naleštěná (tak jsem ji tam rozhodně nedával) a zvuk byl úplně jiný než jsem byl zvyklý. Martin mi vysvětlil vše, co jsem potřeboval vědět. Cena seděla přesně dle domluvy. Po prvních pár metrech na motorce jsem nelitoval ani jediné koruny. Byl to jiný stroj, o několik levelů výš. Svoji KTM budu vozit výhradně do servisu Throttle Punks, protože vím, že jí tam dají maximum.

Ke klukům jsem jezdil už na Kladno. Oceňuji u nich přátelský přístup, poctivost a pro mě až nepochopitelnou chuť do práce. Se vším pomůžou, poradí, případně zařídí. Aby toho nebylo málo, mají teď nově v Libni opravdu pěknou dílnu a zázemí. Myslím, že zaslouží podporu a určitě stojí za návštěvu.

Tento Moto Servis je unikátní a výjimečný. Tady se nemluví, ale maká. Ten, kdo na tvé motorce dělá, je magor do motorek, žije tím a neudělá nic, co by jí uškodilo. Jestli jsi ale ten typ člověka, který servisu nevěří a umí to zaručeně lépe, jen nemá kde, tak tady jsi taky na správném místě. V „zašívárně“ najdeš prostor, kde jim eventuálně můžeš ukázat, jak se to dělá.

Potřeboval jsem kompletně zrenovovat svou „raritku“, tak jsem ji svěřil do rukou Throttle Punks. Není to obyčejný servis, ale lázně pro motorky a jejich páníčky. Profesionální přístup, přesně daný harmonogram i cena, konzultace ve dne, v noci. Starali se o mou motorku, jako o vlastní. A taky i o mě. Je vidět, že pro kluky z TP servisovat motorky není jen práce, oni to dělají s radostí a nadšením. Motorky jsou jejich životní náplní. Můžu jen doporučit a těším se na další společné akce.

CENA ZA ČISTOTU

Umyješ si sám

100 Kč

Umyjeme a navoníme my

500 Kč

Hodně špinavá mašina

750 Kč

RYCHLÉ KONTAKTY

KDE SÍDLÍME