POWER KIT

Nejsme jen obyčejnej motoservis či prodejce CFMOTO. Spojuje nás nadšení a láska k mašinám. Odjakživa. A ač se zabýváme prodejem nových motorek, ruku na srdce… všem továrním mašinám něco chybí. To něco je tzv. FUN FACTOR.

A my se s tím nehodláme smířit, takže jsme začali jsme vyvíjet komponenty, které těm zbloudilým továrním duším dodají víc výkonu a tím i pořádnej nářez zábavy.

Nyní k nákupu motocyklu můžete získat nové sportovní sání zdarma!

POWER KIT pro maximální výkon

POWER KIT = sada více komponentů, navzájem vyladěný na motorový brzdě. Vše do optimálního výkonu, s ohledem na funkčnost motoru a respektem k celému motocyklu. Slouží jako doplňková sada pro maximální výkon.  

OTEVŘÍT GALERII
Z ČEHO SE SKLÁDÁ?

INTAKE SYSTEM = systém sání. Zlepšuje proudění vzduchu, zvedá výkon (cca o 3-4 koně) a jeho údržba je snadnější. Lze zakoupit i samostatně v našem eshopu.

ECU MAP = palivová mapa, respektive upravená palivová mapa řídicí jednotky. V řídicí jednotce je nahraný software (nebo program), který ovládá hardwarové součásti motoru. A tento program se často označuje jako mapa. Soubor mapy vyjmutý z řídicí jednotky však ve skutečnosti obsahuje několik map, např. mapu zvýšení tlaku, mapu tlaku paliva a mapu množství vstřikovaného paliva atd. Lze zakoupit i samostatně v našem eshopu.

RYCHLÉ KONTAKTY

KDE SÍDLÍME